Kurs na operatora maszyn budowlanych – szeroka oferta specjalności

Obsługa koparki, koparko-ładowarki, walca drogowego czy spycharki wymaga nabycia specyficznych umiejętności. Ciężkie maszyny mogą być niebezpieczne, jeśli operator nie dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Dlatego od pracownika, który jest zatrudniony do obsługi takiego sprzętu, wymaga się potwierdzonych świadectwem uprawnień. Ośrodek szkoleniowy Manewr zaprasza wszystkich zainteresowanych obsługą koparek, walców drogowych itp. na wybrany kurs na operatora maszyn budowlanych.

W procesie szkoleniowym kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczne umiejętności. Solidna dawka wiedzy teoretycznej stanowi podstawę każdego kursu, jednak to praktyka daje największe możliwości na rozpoczęcie pracy w upragnionym zawodzie. Kursy na operatorów maszyn budowlanych cieszą się dużą popularnością, ponieważ pozwalają zwiększyć szanse zatrudnienia oraz uzyskania satysfakcjonujących zarobków. Rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów maszyn, którzy są w stanie obsługiwać nowoczesne urządzenia i technologie. Zdobycie kwalifikacji w tym zakresie może otworzyć drzwi do atrakcyjnych ofert pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Będziesz mógł ubiegać się o lepsze stanowiska w swojej firmie lub poszukiwać nowych możliwości zawodowych. Ponadto, umiejętność obsługi maszyn może być dodatkowym atutem podczas rekrutacji, nawet jeśli nie jest to główny wymóg dla danego stanowiska.

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu szkolenia. Proponujemy kurs na operatora walca drogowego, równiarki, koparko-ładowarki i wiele innych. Każdy z nich jest zakończony egzaminem państwowym, który w sposób oficjalny potwierdza zdobyte uprawnienia.

Zalety naszego ośrodka

Nasz ośrodek nauki jazdy szczyci się wykwalifikowaną kadrą instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz w szkoleniu operatorów maszyn budowlanych, dzięki czemu, uczestnicy kursu mają okazję uczyć się od najlepszych. Ponadto, stosujemy nowoczesne metody nauczania, które ułatwiają przyswojenie materiału i skracają czas potrzebny na zdobycie uprawnień. W swojej pracy szkoleniowej stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności. Możemy również poszczycić się najnowocześniejszą infrastrukturą, która pozwala uczestnikom kursów na praktyczne zdobywanie umiejętności obsługi różnych maszyn, dzięki czemu, uczestnicy mają możliwość nauki w realistycznych warunkach, zbliżonych do tych, które spotkają ich w przyszłej pracy.

Decyzja o wyborze kursu na operatora maszyn w naszym ośrodku to inwestycja w przyszłość zawodową. Profesjonalna kadra, nowoczesne metody nauczania, bogata oferta szkoleniowa oraz elastyczność i atrakcyjne warunki finansowe to tylko niektóre z zalet, które do tej pory przekonały uczestników do wyboru naszej propozycji. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś, aby otworzyć przed sobą drzwi do nowych możliwości zawodowych.

Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się.

Kurs na operatora maszyn budowlanych – szeroka oferta specjalności

Obsługa maszyn budowlanych – profesjonalne szkolenia

Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich szkoleń, jakie organizujemy w naszym ośrodku we Wrocławiu. Prezentujemy również ceny standardowe i promocyjne. Dzięki korzystnym obniżkom, możesz ukończyć kurs na operatora spycharki, walca drogowego czy koparko-ładowarki nawet o kilkaset złotych taniej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą każdą osobę, która chce poszerzyć zakres swoich umiejętności i rozwinąć się pod względem zawodowym. Ukończenie wybranego kursu dla operatorów maszyn budowlanych daje możliwość zdobycia nowego, dobrze płatnego zajęcia.
Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się.

Kursy i szkolenia na maszyny budowlane we Wrocławiu

Każdy kurs na operatora maszyn budowlanych we Wrocławiu jest prowadzony zgodnie z Dz. U. NR. 118, poz. 1263 z dnia 20.09.2001 roku z późn. zm.
Uzyskaliśmy certyfikat nr: NC-60101-222/17 wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Wymagania dla kandydatów:

  • ukończone 18 lat,
  • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do pracy jako operator danego sprzętu.

UWAGA!!!

Zajęcia teoretyczne: Wrocław ul Sołtysowicka 27E

Zajęcia praktyczne: Wrocław, Oleśnica, Byków, Trzebnica

Każdy wybrany przez Państwa kurs na operatora maszyn budowlanych we Wrocławiu jest prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę, w systemie weekendowym, wieczornym lub dziennym.

Możliwość badań lekarskich na miejscu – koszt 100 zł

Koszt egzaminu – 300 zł

Zadzwoń do nas: 713250025 / 502159359 / 713262000

Wyślij zgłoszenie: szkola@manewr.com.pl

Odwiedź nas: ul. Sołtysowicka 27E we Wrocławiu

 

Ile zarabia pracownik po kursie na operatora maszyn budowlanych?

Jeżeli szukasz dobrze płatnego zawodu lub chcesz podnieść kwalifikacje, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, powinieneś rozważyć kurs na operatora maszyn budowlanych.

Operator maszyn budowlanych to obecnie zawód deficytowy – oznacza to, że po ukończeniu kursu nie powinieneś mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Jakiej pensji możesz oczekiwać?

Mediana zarobków na stanowisku operatora maszyn to niemal 5000 zł brutto, czyli prawie 3700 zł netto. Doświadczeni operatorzy mogą liczyć na znacznie więcej – od 6000 zł brutto wzwyż! Jak widać, kurs operatora maszyn budowlanych to inwestycja, która szybko zacznie przynosić zyski.

Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs na operatora maszyn budowlanych w ośrodku Manewr we Wrocławiu. Zapraszamy!