Nauka jazdy

Uzyskanie prawa jazdy jest niezbędne nie tylko do wykonywania pracy zawodowej. Umiejętności i uprawnienia do kierowania różnymi pojazdami przydają się też w życiu codziennym. Nauka jazdy jednak nie ogranicza się jedynie do umiejętności uruchomienia silnika i przemieszczania się w określonym kierunku. Jednym z największych problemów, z jakim borykają się obecnie świeżo upieczeni kierowcy, jest odnalezienie się w różnych sytuacjach na drodze. Coraz większa liczba samochodów sprawia, że wykonywanie manewrów jest trudne i wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale również instynktu i umiejętności szybkiego reagowania. Dlatego też nauka jazdy w OSK we Wrocławiu jest prowadzona w taki sposób, aby adepci byli jak najlepiej przygotowani. Poza typowym programem, jaki realizujemy na kursach, oferujemy także jazdy doszkalające we Wrocławiu. Dzięki nim przyszli kierowcy mogą utrwalić i wzbogacić swoje umiejętności.

Nauka jazdy

 

Oferujemy kursy na najwyższym poziomie

W naszej szkole jazdy zapewniamy kształcenie kandydatów na kierowców na najwyższym poziomie, starannie przygotowując z zakresu teorii, jak i praktyki. Podczas praktycznej nauki jazdy wielokrotnie ćwiczymy z naszymi kursantami wszystkie manewry, które są wymagane na egzaminie. Zajęcia są prowadzone w życzliwej i bezstresowej atmosferze. Zapraszamy również na pozaprogramowe jazdy doszkalające do Wrocławia. Jazdy możecie też Państwo wykupić niezależnie od udziału w kursie.

Manewr jest jednym z najchętniej wybieranych ośrodków szkolenia kierowców we Wrocławiu. Dlaczego? Jedna z najwyższych zdawalności egzaminów na prawo jazdy i sąsiedztwo ośrodka egzaminacyjnego to niektóre z naszych atutów. Przy ul. Sołtysowickiej 27f we Wrocławiu mieści się nasz własny, duży, utwardzony i oświetlony plac manewrowy. To na nim odbywa się podstawowa nauka jazdy oraz jazdy doszkalające. Dysponujemy pojazdami takimi samymi jak te używane na egzaminie.