O szkole jazdy Manewr

NAUKA JAZDY WE WROCŁAWIUSzkoła nauki jazdy Manewr we Wrocławiu to ośrodek prowadzący kursy na prawo jazdy i kursy zawodowe. Naszym atutem jest kadra doświadczonych instruktorów zapewniających wysoki poziom kształcenia kierowców i odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Możemy też Państwu zaoferować konkurencyjne ceny kursów.

Nasza szkoła nauki jazdy funkcjonuje już od 1999 roku, wtedy też zostaliśmy członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Kształcenia Kierowców we Wrocławiu.

Kursy na prawo jazdy

Na początku naszej działalności prowadziliśmy kursy na prawo jazdy kategorii B, z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę m.in. o kursy z kategorii A, C, D i E. Doskonale przygotowujemy do egzaminów na nowe prawo jazdy zarówno pod względem teorii, jak i praktyki. Najwięcej uwagi poświęcamy nauce umiejętności praktycznych. Staramy się prowadzić szkolenia na prawo jazdy w taki sposób, aby nasi kursanci poradzili sobie nie tylko na egzaminie państwowym, lecz także w wielu innych sytuacjach drogowych, z jakimi przyjdzie im zmierzyć się w późniejszej karierze kierowcy.

Szkolenia kierowców zawodowych

Oferta ośrodka Manewr nie ogranicza się do nauki jazdy, a obejmuje również szkolenia kierowców zawodowych. Prowadzimy kwalifikację wstępną dla kierowców oraz szkolenia okresowe dla kierowców. Prowadzimy kwalifikację wstępną w kategorii C1, C1+E ,C, C+E,  D1, D1+E, D, D+E po ukończeniu której uzyskuje się prawo do wykonywania zawodu kierowcy w określonej kategorii. Organizujemy też szkolenia okresowe kierowców, zwanymi potocznie przez kierowców –szkoleniem na przewóz rzeczy i szkoleniem na przewóz osób. W szkoleniach tych  mają obowiązek uczestniczyć wszyscy zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych  i autobusów. Zapisy i szkolenia odbywają się  przy al. Kromera 17  lub ul. Sołtysowickiej 27 e.

Od 2006 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców (PIGOSK). Nasz ośrodek szkolenia kierowców działa zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009, a nasza praca została również doceniona przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty, które nagrodziło nas akredytacją dla placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych.

Wybierając naukę w naszej szkole jazdy, kursant zapewnia sobie minimalizację poziomu stresu i maksymalizację profesjonalnego przygotowania do poruszania się po drodze, a podnosząc własne kwalifikacje, umacnia swoją pozycję na rynku pracy.

Zapraszamy do biura naszej szkoły jazdy we Wrocławiu przy al. M. Kromera 17 lub ul. Sołtysowickiej 27.