OSK Manewr we Wrocławiu – o szkole

OSK Manewr we Wrocławiu - o szkole

Szkoła nauki jazdy Manewr we Wrocławiu zajmuje się organizacją i prowadzeniem kursów dla przyszłych kierowców, którzy chcą uzyskać prawo jazdy dowolnej kategorii. Oferujemy także kursy zawodowe dla osób, które planują podjęcie pracy w branży przewozowej lub jako operatorzy maszyn budowlanych.

Naszym atutem jest kadra doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają wysoki poziom kształcenia kierowców i odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Możemy też Państwu zaoferować konkurencyjne ceny kursów, jakie organizuje nasz OSK we Wrocławiu.

Szkoła nauki jazdy Manewr funkcjonuje już od 1999 roku. Wtedy też zostaliśmy członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Kształcenia Kierowców we Wrocławiu.

Kursy do egzaminów na prawo jazdy

Na początku działalności nasz OSK we Wrocławiu prowadził jedynie kurs na prawo jazdy kategorii B. Z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę m.in. o kursy z kategorii A, C, D i E. Doskonale przygotowujemy do egzaminów na prawo jazdy w jego nowej wersji, zarówno pod względem teorii, jak i praktyki. Najwięcej uwagi poświęcamy nauce umiejętności praktycznych. Szkolenia staramy się prowadzić w taki sposób, aby nasi kursanci poradzili sobie nie tylko na egzaminie państwowym. Prawo jazdy uzyskane po naszym kursie gwarantuje, że sprawdzą się oni także w wielu innych sytuacjach drogowych, z jakimi przyjdzie im zmierzyć się w późniejszej karierze kierowcy.

Szkolenia profesjonalnych kierowców

Oferta ośrodka Manewr nie ogranicza się do nauki jazdy, a obejmuje również szkolenia kierowców zawodowych. Prowadzimy kwalifikację wstępną dla kierowców oraz obowiązkowe szkolenia okresowe, niezbędne do przedłużenia uprawnień kierowców. Prowadzimy kwalifikację wstępną w kategorii C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E. Po jej ukończeniu kandydat uzyskuje prawo do wykonywania zawodu kierowcy w określonej kategorii. Nasz OSK we Wrocławiu organizuje też szkolenia okresowe kierowców nazywane potocznie szkoleniem na przewóz rzeczy i szkoleniem na przewóz osób. W zajęciach mają obowiązek uczestniczyć wszyscy zawodowi kierowcy samochodów ciężarowych i autobusów. Zapisy i szkolenia odbywają się przy al. Kromera 17 lub ul. Sołtysowickiej 27 e.

Od 2006 roku OSK Manewr jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców (PIGOSK). Ośrodek działa zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009. Nasza praca została również doceniona przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty, które nagrodziło nas akredytacją dla placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych.

Wybierając w naszej szkole kursy, które przygotowują do zdania egzaminu na prawo jazdy, kursant zapewnia sobie minimalizację poziomu stresu i maksymalizację profesjonalnego przygotowania do poruszania się po drodze. Jednocześnie, podnosząc kwalifikacje, umacnia swoją pozycję na rynku pracy.

Zapraszamy do biura OSK we Wrocławiu przy al. M. Kromera 17 lub ul. Sołtysowickiej 27.